JKCARS

JKCARS

Odtahová služba

Smluvní odtahovka Global Assistance, Europ Assistance, AXA Assistance a UAMK

Nabízíme

Náhradní vozidlo zdarma

Po dobu opravy, ale i pro případ jiné potřeby, nabízíme k zapůjčení vozy Kia Cerato, Kia Sportage, Hyundai I30. Vůz je poskytnu s plnou nádrží paliva a zákazník je opět s plnou nádrží vrací. Při uplatnění z pojistné události získáváte náhradní vozidlo ZDARMA po dobu opravy. Pojistnou událost vyřídíme za vás.
Měli jste nehodu a nemáte čím jezdit po dobu opravy vašeho auta? Využijte možnosti zapůjčení náhradního vozu z naší autopůjčovny zdarma. Pojistnou událost vyřídíme i administrativně, komunikujeme se všemi pojišťovnami. Náhradní auto za vás hradí pojišťovna z povinného ručení. Pokud máte zájem o zapůjčení náhradního auta zdarma a nevíte, jestli na něj máte nárok, volejte do našeho servisu 736 484 819 pro detailní informace. Opravíme vaše auto a zároveň vám půjčíme náhradní automobil.
Doklady k pojistné události
  • formulář Záznam dopravní nehody
  • velký technický průkaz
  • občanský průkaz
  • řidičský průkaz (řidiče v době nehody)
  • záznam od policie, pokud byla nehoda šetřena policií
Likvidace pojistné události
K hladkému průběhu likvidace pojistné události je vhodné doložit výše uvedené dokumenty, na základě kterých budeme moci efektivně vyřídit opravu vozu po nehodě včetně komunikace s pojišťovnou. Pokud si nejste jisti, jestli máte vše v pořádku, volejte našeho technika na tel. 728 012 012.
Rychlost likvidace pojistné události
Délka opravy auta po nehodě včetně vyřízení potřebných dokladů s pojišťovnou záleží především na rozsahu škody a přípravě dokumentace včetně řádného nahlášení škody a doložení podkladů k pojistné události. Připravte si proto vše potřebné dle výše uvedených instrukcí, výrazně tak celý proces urychlíte. Většina běžných oprav karoserie včetně lakování trvá obvykle dva týdny. Vždy za předpokladu, že nejsou žádné problémy s opravou, dodávkou dílů nebo ze strany pojišťovny.

Smluvní servis pojišťoven

Jsme smluvním servisem pojišťoven ČSOB Pojišťovna, Direct Pojišťovna, Allianz, ČPP, Generali, Kooperativa, Slavia Pojišťovna, UNIQA, VZP a Pillow Pojišťovna. Veškeré papíry spojené s vyřízením škodní události zajistíme. Stejně tak likvidátora, který celou škodu nafotí. Zrychlíte tím tak vyplacení peněz v případě havárie.

Autoservis

Autobazar

Odtahová služba